У народному домі с. Вербіж відбулася благодійна акція «Вервиця за донат»

Село Вербіж об’єдналося навколо благої справи!
Тут, під егідою директора Народного дому о. Юрія Огоновського, організували благодійну акцію “Вервиця за донат”.
Завдяки спільним зусиллям дітей, батьків, учителів та небайдужих мешканців села вдалося зібрати 19 260 грн. та 5 доларів на підтримку наших захисників.
Дякуємо кожному, хто долучився!
Перейти до вмісту