У Миколаївській територіальні громаді встановлено «червоний» рівень безпеки

У Миколаївській територіальні громаді встановлено «червоний» рівень безпеки. З 25 березня обмежувальні заходи посилюються.

Додатково до карантинних обмежень, визначених постановою КМУ та рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 24.03.2021 №11, міська комісія ТБ НС встановила на території громади з 25 березня 2021 «червоний» рівень безпеки.

Відповідно до цього, обмежувальні заходи на території громади посиляться.

Уже запрацювала робоча група у складі Миколаївського відділення поліції, представників Держпродспоживслужби з залученням старост старостинських округів та працівників міської ради, яка перевірятиме дотримання карантинних умов на території громади.

Зокрема, під час роботи продовольчого ринку та здійснення пасажирських перевезень.

Крім того, відповідно до чинного законодавства, міська рада надасть пропозиції на розгляд виконавчого комітету міської ради щодо підтримки місцевого малого та середнього бізнесу під час дії карантинних обмежень.

Звертаємось до мешканців територіальної громади, задля безпеки власного здоров’я та здоров’я близьких дотримуйтесь карантинних заходів!

Не забувайте перебувати на територіях загального користування у вдягнутих засобах індивідуального захисту.

Перейти до вмісту