За доброю традицією, весна – час великої спільної толоки!
В рамках місячника чистоти, працівники Миколаївської міської ради організували прибирання території біля адмінбудівлі.
До весняної толоки також активно долучаються комунальні установи Миколаївської громади, структурні підрозділи/відділи міськради, а також старостинські округи.
Запрошуємо підтримати велике прибирання також вуличні комітети, ОСББ та небайдужих мешканців. Разом зробимо наше місто чистішим та охайнішим!






