У Миколаївській громаді триває місячник чистоти

За доброю традицією, весна – час великої спільної толоки!
 В рамках місячника чистоти, працівники Миколаївської міської ради організували прибирання території біля адмінбудівлі.
 До весняної толоки також активно долучаються комунальні установи Миколаївської громади, структурні підрозділи/відділи міськради, а також старостинські округи.
 Запрошуємо підтримати велике прибирання також вуличні комітети, ОСББ та небайдужих мешканців. Разом зробимо наше місто чистішим та охайнішим!
Перейти до вмісту