У Миколаївській громаді розпочала роботу мобільна група по запобіганню пожеж та організації їх гасіння на території громади.
До складу мобільної групи увійшли представники ДСНС, поліції, екологічної інспекції та працівників міської ради. Минулих вихідних мобільною групою здійснювався контроль за громадськістю та роз’яснювальна робота з людьми щодо дотримання вимог чинного законодавства у зв’язку з масовими підпалами сухої трави.
Від початку року, станом на 12.04, пожежники ліквідовували на території громади 19 пожеж сухої трави. Через людську недбалість страждає все живе.
Крім того, разом з миколаївськими рятувальниками дякуємо студентам Миколаївського професійного ліцею Олегу Кузіву, Максиму Гірнику та учню Дроговизького НВК Віталію Здебському, які до приїзду рятувальників ліквідовували пожежу на відкритій території в с. Дроговиж.
Нажаль, у деяких населених пунктах територіальної громади відбуваються повторні підпали сухої трави.
Закликаємо мешканців не спалювати суху траву, опале листя та інші рослинні залишки!
Пам’ятайте! Кожен акт підпалу – це злочин проти природи за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність