З нагоди державного свята у міському Палаці культури відбулась урочиста Академія.
Насамперед учасники заходу вшанували пам’ять загиблих Захисників хвилиною скорботи.
Академію розпочали спільним виконанням гімну. Разом із всечесними отцями Романом Сотником, Андрієм Павлівим, Богданом Огоновським, Юрієм Кучарським піднесли спільну молитву за Україну.
З короткою історичною довідкою про пам’ятну дату виступила вчителька Миколаївського закладу загальної середньої освіти 1-3 ступенів № 1 Ганна КАХНИЧ.
Продовжили свято яскравою концертною програмою.
Виступили, зокрема, учасниця будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ) Каріна ЮЩАК, випускниця БДЮТ Ольга ІВАНІВ (керівник Роксолана ШВЕЦЬ), зразковий танцювальний колектив міського Палацу культури «Семицвіт» (керівник Мар’яна ВОЛЯНСЬКА), випускниця Миколаївської дитячої школи мистецтв Єва САС ( керівник Вікторія СТАРУНЧАК), керівник вокального гуртка «Віола» БДЮТ Ольга ПАУК.
Ведуча – Оксана Чапуріна.







