28 березня в Миколаєві відбулася знакова культурна подія – XVII Книжкова толока імені Любові Хомчак, яка зібрала поціновувачів літератури, письменників, видавців та громадських діячів з усієї України.
Перед початком заходу вшанували пам’ять засновниці руху Книжкових толок Любові Хомчак: поклали квіти на її могилу, а також провели реквієм у Народному музеї імені У. Кравченка та М. Устияновича.
Центральною локацією Толоки стала Миколаївська центральна бібліотека. Під час урочистого відкриття зі словами привітання виступили координаторка руху Книжкових толок Тетяна Пилипець, міський голова Андрій Щебель, письменник і видавець Володимир Шовкошитний, заслужений журналіст України та письменник Зиновій Суходуб, а також поетеса Марія Чумарна.
Впродовж дня проводились цікаві дискусії та обговорення з авторами. Окрім цього, учасники мали змогу відвідати книжковий ярмарок, взяти участь у майстер-класах, а також долучитися до літературних десантів у навчальні заклади громади.
Завершальну частину Книжкової толоки провели у міському Палаці культури. Тут також відбувся показ моновистави «Пес» за оповіданнями Олега Сенцова.




























































































