У Миколаєві розпочали вакцинацію від Covid-19

18 березня Стрийська мобільна бригада у м. Миколаєві почала вакцинувати від Covid-19.
Першочергово вакцинували медичних працівників, екстрену медичну допомогу, представників поліції та духовенства.

На запрошення членкині координаційної групи з приводу вакцинації від Covid-19 на Львівщині, координаторки Стрийської мобільної бригади Оксани Держило залишковою дозою вакцини прищепилися і двоє представників міської ради.

Станом на 13 год 18 березня провакциновано 71 особу.

Загалом, з 7 березня, Стрийська мобільна бригада провакцинувала 590 осіб.

Інформаційна довідка:

Вакцинують Covishield – країна виготовлення Індія.
Розробник – британсько-шведська фармацевтична компанія AstraZeneca у співпраці з Оксфордським університетом.
Вакцина вводиться в м’яз руки.
Після 1-го етапу через 8 тижнів обов’язково відбувається ревакцинація.

Протипоказання вакцинації:

– люди до 18-ти років
– гіперчутливість до одного з компонентів вакцини
– гостре захворювання (температура тіла вище 38,5 С)
– незначні інфекції
– нерекомендована вакцинація вагітним жінкам

Якщо на момент вакцинації людина хвора на Covid-19, то вакцинація відтерміновується на 3-6 місяців.

Після вакцинації зафіксовано незначні побічні ефекти:

– незначне підвищення температури тіла
– набряк та біль в місці ін’єкції

Перейти до вмісту