“Кінотеатр “Просто Неба” – захід, який відбувається вже другий рік поспіль у нашому місті. Ідея цього заходу – показувати цікаві відео просто неба. Це як сучасний атракціон і, водночас, культурно-розважальний спосіб проведення дозвілля для миколаївчан, зокрема. молоді.
Минулого року просто неба організатори показали цікаві фільми, але були певні технічні труднощі. Цьогоріч активісти перемогли на конкурсі проектів від управління молоді та спорту Львівської ОДА. І, відповідно, закупили хороше технічне забезпечення.
Загалом захід відвідує велика кількість глядачів (100-200 миколаївчан). Покази фільмів відбуваються щочетверга, з 21:15, на галявині позаду музичної школи. Сподіваємося наступні наші заходи будуть поштовхом і для інших миколаївчан змінювати своє місто на краще. Організатори Кінотеатру “Просто Неба”: Христина Опрісник, Руслан Левицький, Дмитро Маречко, Назар Скрипка, Павло Кулацький та Петро Скірчук.
У Миколаєві також почав діяти “Кінопарк” – проект, який 18–19 липня стартував у центральному парку міста на площі Ринок.
На великому екрані (3 на 4 м) о 21:30 відбуваються покази сучасних фільмів. Один із координаторів “Кінопарку”, депутат Миколаївської районної ради Михайло Галущак, повідомив, що фільми планують показувати щовихідного (п’ятниця, субота та неділя).

“Кінотеатр у Миколаєві справді потрібен – гарно, коли люди різних поколінь разом збираються вихідними подивитись фільм. Ми повинні вносити у наше життя більше культури. Можливо, якби держава активніше вкладала гроші в культуру, менше довелося би витрачатися на прибирання вулиць”, – зазначив Михайло Галущак.
Координаторами проекту “КіноПарк” є: Наталя Жуковська, Наталя Лешковят, Михайло Огоновський, Юрій Заріцький, Ліля Гнатів, Наталя Яцик, Юля Мороз, Андрій Кучменда, Роман Збудовський та Михайло Галущак.