У місті Миколаєві відбулась “Книжкова толока”

Заплановане на 13-15 березня дійство під назвою Дев’ята “Книжкова толока” відбулось. У місто Миколаїв прибуло безліч видатних людей. Всі мали змогу поспілкуватись із письменниками, поетами та видавцями.Миколаївська міська рада хоче подякувати незмінному організатору, творчій людині із своєю життєвою філософією, яку вона почерпнула не з одної книжки – це Любові Миколаївні Хомчак.

Крім цього висловити вдячність усім, хто долучився до проведення “Книжкової толоки”.

Особлива подяка кредитній спілці “Вигода” – за теплий чай та солодке печиво, пластунам – за дух та патріотизм, миколаївчанам – за особистий вклад у організацію, гостям – за те, що прибули у наше славетни містечко та привезли свої культурні надбання.

Перейти до вмісту