Триває підготовка до осінньо-зимового періоду в Миколаївській громаді

Заступником міського голови Іваном Бугою за ініціативи відділу житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради проведено засідання робочої групи з підготовки до роботи господарства громади в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

Засідання відбулось за участю керівників та представників комунальних установ міської ради, старост, представників освіти, медицини та газової служби.
Присутні працюють над належною підготовкою об’єктів життєзабезпечення, виробничих, комунально-побутових приміщень, будівель, споруд, інженерних мереж, техніки, в тому числі снігоочисної, до роботи в осінньо-зимовий період.

Обговорили план реагування підприємств до роботи в надзвичайних ситуаціях, зокрема, функціонування аварійних бригад, створення резерву паливно-мастильних та посипних матеріалів.
Представник від газової служби повідомив про профільну роботу бригади в Миколаївській громаді: поточні ремонти, пошук та ліквідацію витоків газу.

Перейти до вмісту