19 грудня у Миколаївській музичній школі відсвяткували день Святого Миколая. Юні вихованці танцювального гуртка під керівництвом Маряни Орестівни представляли свої творчі здібності: танцювали, співали і розказували вірші.
Діти різного віку розважали глядачів своїми танцями і принесли позитивний настрій для відвідувачів заходу.
За старання діти отримали приємні подаруночки.








































