Як уже відомо, у місті Миколаєві тривав Другий симпозіум скульпторів, в якому взяло участь 11 митців.
Відповідно було створено 11 скульптур, частина з яких мала бути встановлена у парку 400-річчя Миколаєва. Серед них роботи Арама Саліхі «Іван-Покиван», Наталі Лейкіної «Забавка», Юрка Міська «Метелик» та Віталія Протесені «Левиця». Миколи Лампеки «Котигорошко і Змій Горинич».
Все розпочалось у четвер, коли працівники Миколаївської міської ради та МКП «ЖКУ» розпочали заливати фундамент під скульптури. Того дня розпочались підготовчі роботи та було залито два фундаменти. У п’ятницю працівників МКП «ЖКУ» замінили працівники МКП «Миколаївводоканалу» та члени ІГ «Самопоміч-Миколаїв». Було виконано всі роботи по підготовці до встановлення скульптур. Крім цього завдяки підприємцю Геннадію Кривку скульптури було транспортовано з грузового парку у парк 400-річчя та розвантажено. А у суботу відбувся монтаж скульптур на фундаменти.
Члени ІГ «Самопоміч-Миколаїв» Гнатів Юрій, Богдан Ткач, Зеновій Мостецький, працівники міської ради Володимир Паньків, Андрій Щебель та скульптори Юрій Мисько, Наталія Лейкіна за допомогою навантажувача змонтували 5 скульптур, які у неділю 23 серпня о 18.00 буде освячено.
Отож, запрошуємо сьогодні усіх бажаючих у парк 400-річчя Миколаєва.