З метою побудови злагодженої роботи з старостинськими округами громади у Миколаївській міській раді заступники міського голови разом з керівником виконкому організували робочу зустріч з старостами і їхніми помічниками.
Обговорили питання формування громадських пасовищ та благоустрою в населених пунктах. Зокрема підготовки до Великодніх свят: прибирання територій, обрізки дерев, облагородження кладовищ, тощо.
Закликаємо мешканців долучитися і організувати у своїх населених пунктах та біля домівок толоки.
Крім того, для старост організували семінар-нараду з питань організації та здійснення цивільного захисту та відповідальності старост на місцях. Присутніх проконсультували з приводу пожежної безпеки, поведінки при виявлені вибухонебезпечних засобів, експлуатації вогнегасників та організації захисту населення і підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.







