Заступник міського голови Юрій Шпак разом з начальником Управління освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської міської ради Андрієм Старовецьким перевірили стан начальних закладів в селах Колодруби та Велика Горожанна щодо дотримання карантинних умов.
Під час канікул навчальні заклади повністю дезінфікуватимуть.



















