30 січня 2016 року міський голова А.Щебель разом з головою районної ради Т.Зубрицьким в робочій поїздці відвідали гміну Устрики-Дольні, де підписали спільний проект по водопостачанню, водовідведенню та закупівлі пожежного обладнання у рамках проекту Польща-Україна-Білорусь.

