Привітання з Днем міста Миколаєва

Сьогодні ми відзначаємо свято, що об’єднує усіх, кому дороге наше місто, його минуле, сьогодення і майбутнє.
Бажаємо процвітання Миколаєву! Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, гуртуючи всіх нас у дружню та небайдужу громаду!
У нинішніх реаліях, затьмарених війною, ми відзначаємо цю дату без гучних заходів, але із ще більшою вдячністю Богу та Збройним силам за можливість жити і працювати в нашому місті.
Дякуємо тим, хто сьогодні на полі бою, і тим, хто щоденно працює в тилу. Низько схиляємо голови перед нашими загиблими героями. Сумуємо і пам’ятаємо кожного.
Слава Україні! Героям слава!
міський голова Андрій Щебель, колектив Миколаївської міської ради
Перейти до вмісту