Привітання міського голови Миколаївської міської ради Андрія Щебеля з Різдвом Христовим та Новим 2025 роком

Від імені Миколаївської міської ради щиро вітаю Вас із Різдвом Христовим та прийдешнім Новим 2025 роком!
Як у Різдвяну ніч небесне світло перемагає темряву, так нехай у своєму Різдві Господь подарує нам силу подолати всі труднощі і випробування.
Свята коляда розвіює смуток і нещастя, несучи радість і надію. Разом із цим різдвяним благовістям линемо до наших Захисників, які зустрічають Різдво на передовій, боронячи нашу країну. Та до всіх, хто сумує через втрату рідних чи близьких, хто страждає від поранень і тих, у кого рідні в полоні чи безвісно зникли.
Об’єднаймо наші молитви за Україну, нехай вони звучать у кожній родині. Щоб у нашій державі, як колись у бідній вифлеємській яскині, спалахнуло яскраве світло віри, очистивши наші душі та давши початок новому життю.
І пам’ятаймо: немає жодного українця, який не брав би участі в сьогоднішньому іспиті. Ми всі – учасники війни. Кожен з нас – тримає свій пост, на якому повинен здійснювати власну християнську і громадянську місію.
Нехай новонароджений Спаситель благословить Україну у новому 2025 році, дарує мир, злагоду і єдність.
Христос народився! Славімо Його!

З повагою – міський голова Миколаївської міської ради Андрій ЩЕБЕЛЬ

Перейти до вмісту