Проведено кущову нараду для фінансистів територіальних громад

У Миколаївській міській раді відбулась кущова нарада щодо обміну досвідом між фінансистами територіальних громад області районними фінансовими управліннями за участі департаменту фінансів ОДА.
Крім фінансового відділу Миколаївської міської ради на нараду завітали і представники Стрийського районного фінансового управління, Жидачівської, Гніздичівської, Розвадівської, Ходорівської, Новороздільської та Журавнівської територіальних громад.

Аналізували виконання бюджетів та розгляд основних проблемних питань, що виникають в процесі виконання бюджетів громад за 5 місяців 2021 року.

Розмовляли щодо організації бюджетного процесу та роботу з головними розпорядниками коштів, депутатським корпусом і комісіями відповідної ради. А також щодо наповнення дохідної частини бюджету і залучення нових платників, ставки місцевих податків та зборів.
Кущова нарада відбувалась за участі голови громади Андрія Щебеля, голови Стрийської районної адміністрації Богдана Янка та директора департаменту фінансів облдержадміністрації Олега Демка.

Перейти до вмісту