…Відбулось днями у дитячому дошкільному навчальному закладі «Журавлик». І хоч свято було прощальним, проте вразило своєю урочистістю, щирими усмішками і неприхованою радістю. У групі «Дзвіночки» дітвора неабияк підготувалась, щоб вразити батьків, вихователів, гостей.
Захід розпочався урочистим виходом дошкільнят. Дівчатка у бальних платтях та галантні хлопчики-кавалери створили атмосферу королівського балу та закружляли у вальсі. Свято випускного вечора було побудоване у формі кінофільму, у кожному кадрі випускники демонстрували різноманітні сценки з життя садочку, співали пісень українською та англійською мовами. Особливо порадували глядачів танець хлопчиків з м’ячиками та танець дівчаток з м’якими іграшками. Впродовж всього заходу дошкільнята розповідали усім, як вони готуються до школи, як багато нового вже знають, як добре знають алфавіт. Малята дякували своїм вихователям Венчур Д.С., Кузів М. М.,помічнику вихователя Ключик А. Д., музкерівнику Горчин А. О., методисту Стецишин М. О.
Завідувач ДНЗ «Журавлик» Н. М. Пришляк урочисто нагородила дошкільнят дипломами про закінчення дитсадка та медалями, побажала малюкам успіхів у школі, а батькам — терпіння.
Вже на подвір’ї садочку дошкільна пустили в небо кольорові кульки та загадали бажання, а далі їх чекало солодке частування, цікава програма з аніматорами та веселі розваги.