Продовжується прибирання територій населених пунктів громади у межах проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою території Миколаївської міської територіальної громади відповідно до рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 16.03.2021 №36.
Для покращення стану навколишнього середовища, покращення екологічної і санітарної ситуації впорядковуються території.
Роботи проводяться з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню коронавірусу.









