Проблеми на сміттєзвалищі

На Миколаївському сміттєзвалищі знову проблеми. Тепер воно горить.

15.09.2015 року секретарем Миколаївської міської ради Щебелем А. І. та заступником міського голови Паньків В. І. відбувся огляд сміттєзвалища в урочищі «Гроби», яке перебуває на балансі МКП «ЖКУ». В ході огляду виявлено загорання сміття по всій території сміттєзвалища.

15.09.2015 року було надіслано листа до начальника МКП “ЖКУ” з вимогою негайно відреагувати та вжити відповідні заходи:

створити відповідну комісію із залученням відповідних служб;
визначити причину загоряння;
ліквідувати загоряння;
визначити відповідальних людей;
подати схему розміщення свіжо завезеного сміття (по якій схемі водії вивантажують сміття)
при виявлених фактах підпалу або зловживання негайно повідомити у відповідні органи та інформувати Миколаївську міську раду

15.09.2015 року пожежу вдалось погасити силами комунальних служб МКП “ЖКУ” та МКП “Миколаївводоканал”.

Проте вже 21.09.2015 року близько 23.00 сміттєзвалище знову горіло. Було повідомлено районну службу з надзвичайних ситуацій та викликано начальника МКП “ЖКУ”, який дав свідчення в правоохоронні органи.

На думку очевидців, цього разу як і попереднього, мав місце підпал. Про це свідчать згорілі шини, які розкинуті по всьому сміттєзвалищі. Особливо у точках найбільшого накопичення сміття. Проте це будуть досліджувати правоохоронні органи.

Миколаївська міська рада просить жителів міста при виявленні підпалів або підозрілих людей на сміттєзвалищі телефонувати у службу МНС та правоохоронні органи.

Перейти до вмісту