Про актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування говорили на круглому столі Всеукраїнської Асоціації ОТГ

Міський голова Андрій ЩЕБЕЛЬ взяв участь у круглому столі, організованому Львівським регіональним відділенням Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад.
Разом з народними депутатами Віталієм Безгіним, Вячеславом Рубальовим, Олександром Аліксійчуком, начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким, в.о. Львівської обласної ради Юрієм Холодом , членом правління Всеукраїнської Асоціації ОТГ Василем Ковалем та головами територіальних громад обговорили актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування в реаліях сьогодення.
Перейти до вмісту