Представники Миколаївської міської ради відвідали показові навчально- методичні збори з питань цивільного захисту на ДП «Арена Львів»

Іван Буга – заступник міського голови та Богдан Більський головний спеціаліст з цивільного захисту взяли участь в показовому навчанні для оперативних дій у випадку виникнення подій на об’єктах з масовим перебуванням людей та взаємодії з відповідними службами при проведенні пожежно-, аварійно-рятувальних робіт та гасінні пожеж.

Навчання відбулися у три етапи:
🔰 Перший етап передбачав ліквідацію розливу небезпечної хімічної речовини та проведення деконтамінації особового складу та постраждалих
🔰 Під час другого етапу, рятувальники провели аварійно-рятувальні роботи під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди
🔰 Третій етап полягав у гасінні умовної пожежі та рятуванні потерпілих на об’єкті з масовим перебуванням людей.

Навчання організовано Львівською обласною адміністрацією та Головним управлінням ДСНС України У Львівській області

Світлини Головного управління ДСНС України У Львівській області

Перейти до вмісту