Працюймо над духовним та культурним вихованням молоді

Засідання 2
18.12.2014
Щодо ситуації з роботою розважальних закладів та продажем алкоголю в місті Миколаєві, сщ. Липівка та Заклад
В переддень свята Миколая в Миколаївській міській раді було скликано чергове засідання щодо роботи розважальних закладів в місті Миколаєві та продажу спиртних напоїв.

Присутні:
Щебель А. – секретар міської ради
Паньків В. – заступник міського голови
Огоновський Б. – настоятель УКГЦ
Павлів А. – настоятель УКГЦ
Сала бай В. – настоятель УПЦ КП
Власники розважальних закладів «Егоїст», «Хутірець», «Білий дім», «Зірка».
Представники ГО «Братство тверезості»
В переддень свята Миколая в Миколаївській міській раді було скликано чергове засідання щодо роботи розважальних закладів в місті Миколаєві та продажу спиртних напоїв.
Основна мета, яку намагались донести до присутніх настоятелі церков міста Миколаєва – це те, що ми зараз знаходимося в періоді посту і повинні притримуватись християнських норм. Церквою виділено час для радощів і для суму. Оскільки ситуація в Україні невтішна, то, в принципі, нема приводів для радощів, та ще й в період Різдвяного посту. Отці виступили з пропозицією організовувати вертепи і залучати молодь до цього, таким чином лаючи їм духовне та культурне виховання.
Представники «Братства тверезості» погоджувались із тим, що сказали отці, але розповіли, що зараз потрібно попереджувати проблему, а не пожинати її наслідки. З порозумінням вони поставились до розважального бізнесу, оскільки підприємці вклали чималий кошт в його розвиток.
Представники розважальних закладів довели до відома присутніх, що вони не допускають в свої розважальні заклади неповнолітніх та людей, які прийшли в алкогольному сп’янінні. Оскільки по телевізору постійно невтішні новини. То люди зараз перебувають в депресивному настрої і для того, щоб згладити настрої суспільства і існують розважальні заклади. Саме в них збирається молодь і спілкується між собою. І якщо хтось приходить у заклади з думкою напитися та «набити» комусь «морду», то від таких людей власники терплять лише збитки.
Зараз у людей змінився стиль життя. У розважальні заклади клієнти приходять близько опівночі. І це також проблема. Оскільки обслуговуючий персонал також має сім’ї і нікому не в радість працювати до 4 чи 5 ранку.
Підсумовуючи все вище сказане, висновок був один: в сьогоднішній час як отці, так і власники розважальних закладів повинні виховувати молодь як духовно, так і культурно. І не давати можливості «спиватися» українському народу, а працювати над майбутнім здорової, культурної нації.

Перейти до вмісту