Працівники соціальних служб провели тренінг “Стоп булінг”

27 листопада працівники відділу соціальних служб ЦНСП провели для учнів 1 курсу Миколаївського професійного ліцею інтерактивне заняття “Стоп булінг”.
Під час тренінгу відпрацювали навички розпізнавання булінгу, а також вчилися захищати себе та інших.
Пам’ятайте, булінг – це не норма!

Тренінг відбувся в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Перейти до вмісту