Головне управління статистики у Львівській області інформує: з 5 липня 2025 року набрали чинності зміни до законодавства, якими відновлено обов’язкове подання державної статистичної та фінансової звітності. Усі підприємства, установи, організації, які залучені до державних статистичних спостережень, зобов’язані подавати звітність у встановлені строки.
ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ ЗНОВУ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!