Перші зустрічі з молоддю територіальної громади від Молодіжної ради

Новостворена Молодіжна рада при Миколаївській міській раді разом з представниками міського учнівського парламенту «Лідер» та сектору молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту міської ради відвідали 17 жовтня село Більче.

У Народному Домі села представники ради знайомились з активною молоддю, представили Молодіжну раду та розповіли про основні засади молодіжної політики.

Кожен з присутніх мав можливість висловитися щодо бачення сучасної молоді в Україні. Активне спілкування завершилося переглядом фільму “Позивний Бандерас”.

Світлини Молодіжної ради з мережі Facebook

Перейти до вмісту