Минулих вихідних заступник міського голови Іван Буга разом з працівниками та старостами Миколаївської міської ради перевіряли ситуацію з рівнем води у Дністрі та насосні станції у селах Колодруби та Устя.
Рівень води в Дністрі поки що стабілізувався.
Під час огляду виявлено, що з 5 насосних станцій працює лише 2 та несправна шлюза, яка перекриває витік води з р. Щирки (Щирець) в Дністер. А також брак працівників, які б змогли допомагати цілодобово чергувати під час паводків та повені.
Вже з сьогоднішнього дня, 1.03, зремонтовано 1 насосну станцію та взято в підмогу на чергування ще одну особу.




