ПАТ «МИКОЛАЇВЦЕМЕНТ» ПРЕЗЕНТУВАВ МИКОЛАЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ СУЧАСНИЙ ПРИБИРАЛЬНИЙ АГРЕГАТ
Саме напередодні новорічно-різдвяних свят й відбулася урочиста передача комбінованої багатофункціональної прибиральної машини, яку ПАТ «Миколаївцемент» придбав конкретно для Миколаївського комунального підприємства «Житлово-комунальне управління». Цей приємний та корисний подарунок значно полегшить роботу комунальників. Вигод від агрегату не перелічити. Взимку він відгоратиме сніг, підмітатиме дорогу та посипатиме її піскосумішшю, аби шляхи були комфортними та, головне, безпечними. Влітку ж не лише очистить їх від пилу та сміття вмонтованими віниками, але навіть «вмиє» та освіжить.
Це, до речі, вже другий подібний автомобіль, який профінансувало підприємство. З 2011 року ЖКУ успішно використовує машину-сміттєвоз , яку також придбав цемзавод.
Подякувати інвестору прийшли представники влади міста і району, керівники та працівники комунальних підприємств Миколаєва .
Вдячність висловила секретар Миколаївської міської ради Христина Петрик: «Тішить, що цемзавод приймає безпосередню участь у розвитку міста, прислухається до потреб громади. І от завдяки спільним зусиллям Миколаїв обжився цією новенькою універсальною машиною. Це, безперечно, вагомий здобуток для усіх нас. Сподіваюся, обнова багато років вправно служитиме на благо Миколаєва та навіть району», – підкреслила насамкінець пані Христина.
До слів подяки секретаря міськради долучився і директор комунального підприємства «Житлово-комунальне управління» Микола Корецький. Пан Микола зазначив, що працювати з таким агрегатом буде в задоволення. Тішився, що подарунок якраз вчасний, адже снігопади не за горами і тепер його працівники справлятимуться з непрогорнутими дорогами значно швидше та якісніше. Також висловив надію, що з кожним роком автомобільний парк ЖКУ збільшуватиметься, поновлюватиметься і завдяки цьому робота комунальників буде проводитись з меншими трудовими затратами, та й взагалі вийде на новий, якісніший рівень.
Представник ПАТ «Миколаївцемент», менеджер з нерухомості та зв’язків з органами влади та місцевим самоврядуванням Роман Сидор зауважив, що їх компанія завжди у міру можливостей сприяє розвитку міста зокрема та району загалом, не шкодує інвестицій на потрібні справи. Також висловив сподівання директору ЖКУ та владі міста, що машина справно слугуватиме , не простоюватиме, не ламатиметься та безпечно працюватиме на користь громаді. «Ні жезла, ні цвяха», – побажав пан Роман.
Опісля, як годиться, обнову освятив священик. Обряд здійснив настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці, отець Роман Сотник.
Катерина Біла

