15 травня у Миколаївській ДЮСШ відбулись обласні змагання серед дітей з настільного тенісу. Участь в змаганні взяли більше 60 учасників з Стрия, Старого Самбора, Львова і звісно, Миколаєва.
Миколаївські юні тенісисти, як завжди, показали гарні результати:
- У віковій категорії 2004-2006 р.н. (юнаки) – Полюга Руслан – 4 місце, Корецький Олег – 5 місце
- У віковій категорії 2004-2006 р.н. (дівчата) – Дідула Марта – 2 місце
- У віковій категорії 2007-2009 р.н. (юнаки) – Корецький Сергій – 1 місце
- У віковій категорії 2007-2009 р.н. (дівчата) – Боднарашик Аліна – 8 місце
- У віковій категорії 2010 р.н. і молодші (юнаки) – Гнатів Юрій – 2 місце, Овсяник Маркіян – 3 місце, Савка Артем – 4 місце.
- У віковій категорії 2010 р.н. і молодші (дівчата) – Цигульова Дарина – 4 місце, Гамалай Анастасія – 6 місце, Івахів Анна – 7 місце, Кузенко Яна – 8 місце.
Змагання відбулись за підтримки Миколаївської міської ради, Управління освіти, культури, молоді та спорту міської ради, ГО “Патріот-М”























