Нове кладовище: потреба «переселення»

У неділю (27 березня) в Палаці культури відбулись громадські слухання щодо діючого кладовища. Втім представників громади виявилось недостатньо, тому слухання набули формату обговорення.

Мерія ініціювала діалог з громадою, щоб встановити межі діючого кладовища та виготовити технічну документацію із землеустрою. Зустрілись з жителями мер А. Щебель, секретар міської ради В. Підлужний, спеціаліст 1-категорії з питань енергозбереження та комунальної власності В.Гуда, юрист І.Вітрів, землевпорядник Г.Ривко.

Громада Миколаєва була представлена жителями прилеглих з кладовищем територій та громадським активом Миколаєва. В. Гуда ознайомив присутніх із станом справ, наголосивши, що на даний час діюче кладовище по суті є стихійним, бо не має ні меж, ні технічної документації. На думку доповідача, там порушені всі можливі санітарні норми. В. Гуда зауважив, що потрібно обгородити діюче кладовище, не зачіпаючи земельних ділянок. А також додав: вже затверджений проект нового кладовища (дорогою на Львів, зліва, на виїзді з Миколаєва, орієнтир-пам’ятний знак « хрест»).

Активну участь в обговоренні взяв місцевий житель В. Дитиняк. Він говорив про теперішній стан кладовища. Мали слово представники громади, громадські активісти.

По завершенні дискусії мерія вирішила, що незабаром зустрінеться з мешканцями прилеглих до кладовища будинків для детальнішого обговорення.

Перейти до вмісту