На засіданні виконкому

23 грудня 2025 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Члени виконкому розглянули низку питань.

Серед ключових рішень:

  • Виконавчий комітет визначено органом приватизації житлового фонду громади. Змінено статус приміщень у будинку по вул. Галицького, 7-В.
  • Затверджено безбар’єрний маршрут територією громади та план заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору.
  • Ухвалено рішення про встановлення опіки, надання статусу дитини-сироти та продовження терміну перебування дитини у сім’ї патронатного вихователя. Також розглянуто питання про захист майнових прав дітей та доцільності збереження батьківських прав.
  • Погоджено положення про структурні підрозділи Миколаївської міської ради.

Детально із планом засідання можна ознайомитись на офіційному сайті громади у рубриці “Документи”.

З усіх питань порядку денного ухвалено рішення, які будуть оприлюднені на офіційному сайті громади відповідно до регламенту.

Перейти до вмісту