На засіданні виконкому

01 квітня секретар Миколаївської міської ради Іван Андрійчик провів засідання виконавчого комітету.

В ході засідання опрацювали та ухвалили рішення стосовно таких питань:

  • забезпечення пільгового перевезення громадян;
  • визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території  населених пунктів Миколаївської міської територіальної  громади;
  • тривалість опалювального сезону 2024/2025 року на території Миколаївської міської територіальної громади;
  • видалення (зрізання) дерев на території Миколаївської міської територіальної громади;
  • затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом архітектури, містобудування та архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради через Управління надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської міської ради;
  • створення комісії з розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб;
  • надання фізичним особам-підприємцям дозволів на розміщення пересувних споруд – об’єктів сезонної торгівлі; внесли зміни в «Положення про комісію щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Миколаївської міської ради»;
  • внесення змін в «Положення про комісію щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Миколаївської міської ради».

Окрім цього в ході засідання члени виконавчого комітету  погодили подання та висновки органу опіки та піклування Миколаївської міської ради, ухвалили рішення стосовно захисту прав дітей, розглянули майнові питання, питання квартирного обліку та комунальної власності.

Детально із планом засідання можна ознайомитись на офіційному сайті громади у рубриці “Документи”.

З усіх питань порядку денного ухвалено рішення, які будуть оприлюднені на офіційному сайті громади відповідно до регламенту.

Перейти до вмісту