08 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів засідання виконавчого комітету.
В ході засідання:
- Заслухали доповідь заступника міського голови Іллі Тереха про хід виконання заходів та готовність об’єктів житлово-комунального призначення та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.
- Встановили графіки роботи міському голові та заступнику міського голови;
- Затвердили розпорядження міського голови;
- Погодили видалення (зрізання) дерев на території Миколаївської міської територіальної громади;
- Ухвалили рішення стосовно захисту дітей;
- Опрацювали майнові питання;
- Погодили інформаційну картку адміністративних послуг;
- Встановили тарифи МКП «Миколаївводоканал» на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії.
Детально із планом засідання можна ознайомитись на офіційному сайті громади у рубриці “Документи”.
З усіх питань порядку денного ухвалено рішення, які будуть оприлюднені на офіційному сайті громади відповідно до регламенту.