На засіданні виконкому

08 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів засідання виконавчого комітету.

В ході засідання:

  • Заслухали доповідь заступника міського голови Іллі Тереха  про хід виконання заходів та готовність об’єктів житлово-комунального призначення та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.
  • Встановили графіки роботи міському голові та заступнику міського голови;
  • Затвердили розпорядження міського голови;
  • Погодили видалення (зрізання) дерев на території Миколаївської міської територіальної громади;
  • Ухвалили рішення стосовно захисту дітей;
  • Опрацювали майнові питання;
  • Погодили інформаційну картку адміністративних послуг;
  • Встановили тарифи  МКП «Миколаївводоканал» на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії.

Детально із планом засідання можна ознайомитись на офіційному сайті громади  у рубриці “Документи”.

З усіх питань порядку денного ухвалено рішення, які будуть оприлюднені на офіційному сайті громади відповідно до регламенту.

Перейти до вмісту