03 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів засідання виконавчого комітету.
В ході засідання:
- Затвердили аналітичний звіт за результатами містобудівного моніторингу Миколаївської міської територіальної громади;
- Погодили видалення (зрізання) дерев на території Миколаївської міської територіальної громади;
- Ухвалили рішення стосовно захисту дітей;
- Затвердили подання та висновки органу опіки та піклування Миколаївської міської ради;
- Опрацювали майнові питання;
- Погодили Річний план ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2025 рік МКП «Миколаївводоканал»;
- Затвердили втрати теплової енергії в мережах МКП «Миколаївводоканал»;
- Затвердили Положення про порядок складання та видачі Акта про встановлення факту здійснення особою постійного догляду.
Детально із планом засідання можна ознайомитись на офіційному сайті громади у рубриці “Документи”.
З усіх питань порядку денного ухвалено рішення, які будуть оприлюднені на офіційному сайті громади відповідно до регламенту.

