На засіданні виконкому

03 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів засідання виконавчого комітету.

В ході засідання:

  • Затвердили аналітичний звіт за результатами містобудівного моніторингу Миколаївської міської територіальної громади;
  • Погодили видалення (зрізання) дерев на території Миколаївської міської територіальної громади;
  • Ухвалили рішення стосовно захисту дітей;
  • Затвердили подання та висновки органу опіки та піклування Миколаївської міської ради;
  • Опрацювали майнові питання;
  • Погодили Річний план ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2025 рік МКП «Миколаївводоканал»;
  • Затвердили втрати теплової енергії в мережах МКП «Миколаївводоканал»;
  • Затвердили Положення про порядок складання та видачі Акта про встановлення факту здійснення особою постійного догляду.

Детально із планом засідання можна ознайомитись на офіційному сайті громади  у рубриці “Документи”.

З усіх питань порядку денного ухвалено рішення, які будуть оприлюднені на офіційному сайті громади відповідно до регламенту.

Перейти до вмісту