На засіданні виконавчого комітету затверджено створення Молодіжної ради при Миколаївській міській раді

5 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради затверджено створення Молодіжної ради при Миколаївській міській раді, її склад та Положення про Молодіжну раду.

Молодіжна рада буде консультативно-дорадчим органом при міській раді, вивчатиме та аналізуватиме потреби молоді Миколаївської громади, реалізовуватиме різноманітні проекти та допомагатиме залучати молодь до важливих питань з метою розвитку нашої громади.

Координаторкою створення у територіальній громаді Миколаївської Молодіжної ради стала Наталя Лешковят, головний спеціаліст сектору молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту міської ради.

Міський голова Андрій Щебель написав на своїй офіційній сторінці у Facebook, що це історичний момент для міської ради і громади в цілому, та додав:

“Маю великі сподівання на 15 молодих прогресивних людей, які увійшли до складу Молодіжної ради і щиро вірю, що спільними зусиллями нам вдасться багато чого змінити в територіальній громаді на краще.”

Перейти до вмісту