Комунальники продовжують встановлювати вуличне освітлення в Миколаєві. Наразі клопочуть на проспекті Грушевського, а саме навколо дитячого садка «Журавлик».
«Ми втілюємо в життя плани Ігоря Степановича Хімчака – саме він був ініціатором відновлення освітлення» – говорить директор Миколаївського комунального підприємства «Житлово-комунальне управління» Микола Корецький. За кошти, виділені Миколаївською міською радою уже проведено лінії електромереж на декількох вулицях. Поступово освічуються усе нові ділянки, що, безперечно, не може не радувати.
Власне, проблема вуличного освітлення була болючою для міста не одне десятиліття – подекуди вулиці востаннє освічували ще за радянських часів. А тому усі ми, безумовно, знаємо скільки незручностей спричиняла темрява для нас, миколаївчан. Найвідчутніше брак світла, звісно ж відчували у короткі зимові дні:у темряві – ні тобі погуляти на свіжому повітрі, тай малечу з садочку вести, чи то з роботи повертатись моторошно. Тепер же, принаймні для мешканців уже освітлених ділянок, незручності позаду. Сподіваємося уже невдовзі усі, навіть найменші вулички та провулки Миколаєва засвітяться, як і належить у благоустроєному сучасному місті.