14 квітня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- закінчення опалювального сезону;
-
робота фахівців з супроводу ветеранів війни і демобілізованих осіб, а також їхніх сімей.у штаті КУ “Центр надання соціальних послуг”;
- проведення ремонтів доріг, зокрема, на вул. Тарнавського;
- дотримання правил благоустрою, зокрема відновлення дорожнього покриття власниками домогосподарств після здійснених ними розривів на вулицях Болоня та Космонавтів;
- забезпечення електропостачання до ділянки нового кладовища та облаштування огорожі відведеної території.
За результатами голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.