На оперативній нараді

14 квітня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель  провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • закінчення опалювального сезону;
  • робота фахівців з супроводу ветеранів війни і демобілізованих осіб, а також їхніх сімей.
    у штаті КУ “Центр надання соціальних послуг”;
  • проведення ремонтів доріг, зокрема, на вул. Тарнавського;
  • дотримання правил благоустрою, зокрема відновлення дорожнього покриття власниками домогосподарств після здійснених ними розривів на вулицях Болоня та Космонавтів;
  • забезпечення електропостачання до ділянки нового кладовища та облаштування огорожі відведеної території.

За результатами голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту