07 квітня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів міськради та старостами.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- зустріч із благодійниками з Німеччини;
- розробка концепції Меморандуму про співпрацю з Ілавою;
- оприлюднення ноборів відкритих даних;
- організація продажу об’єктів комунального майна;
- правова відповідальність за порушення правил благоустрою.
За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.