На оперативній нараді

07 квітня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів міськради та старостами.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • зустріч із благодійниками з Німеччини;
  • розробка концепції Меморандуму про співпрацю з Ілавою;
  • оприлюднення ноборів відкритих даних;
  • організація продажу об’єктів комунального майна;
  • правова відповідальність за порушення правил благоустрою.

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту