31 березня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- будівництво Хресної дороги до каплиці “Писанка”;
- висадка дерев / озеленення території Миколаївської громади;
- завершення опалювального сезону;
- оприлюднення ноборів відкритих даних;
- забезпечення водою амбулаторії в с. Гірське.
За результатами голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.