На оперативній нараді

31 березня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель  провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • будівництво Хресної дороги до каплиці “Писанка”;
  • висадка дерев / озеленення території Миколаївської громади;
  • завершення опалювального сезону;
  • оприлюднення ноборів відкритих даних;
  • забезпечення водою амбулаторії в с. Гірське.

За результатами голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту