На оперативній нараді

24 березня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель  провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • облаштування та доповнення новими меморіальними стендами місця пам’яті у центрі Миколаєва;
  • проведення аукціонів на право оренди комунального майна;
  • висадка дерев / озеленення території Миколаївської громади;
  • проведення місячника чистоти;
  • проведення “Книжкової толоки”.

За результатами голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту