24 березня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- облаштування та доповнення новими меморіальними стендами місця пам’яті у центрі Миколаєва;
- проведення аукціонів на право оренди комунального майна;
- висадка дерев / озеленення території Миколаївської громади;
- проведення місячника чистоти;
- проведення “Книжкової толоки”.
За результатами голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.