На оперативній нараді

24 лютого секретар Миколаївської міської ради Іван Андрійчик провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • систематизація обліку військовослужбовців громади;
  • підготовка звіту міського голови;
  • реалізація проєкту Хресної дороги у Миколаєві;
  • задіювання в роботі придбаної для МКП “ЖКУ спецтехніки (самоскиду).

За результатами секретар міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту