24 лютого секретар Миколаївської міської ради Іван Андрійчик провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- систематизація обліку військовослужбовців громади;
- підготовка звіту міського голови;
- реалізація проєкту Хресної дороги у Миколаєві;
- задіювання в роботі придбаної для МКП “ЖКУ спецтехніки (самоскиду).
За результатами секретар міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.