На оперативній нараді

06 січня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів міськради та старостами.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • скликання позачергового засідання комісії ТЕБ та НС;
  • скликання сесії міської ради;
  • перерозподіл обов’язків заступника міського голови;
  • ремонт очисних споруд МКП “Миколаївводоканал”.

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту