06 січня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів міськради та старостами.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- скликання позачергового засідання комісії ТЕБ та НС;
- скликання сесії міської ради;
- перерозподіл обов’язків заступника міського голови;
- ремонт очисних споруд МКП “Миколаївводоканал”.
За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.