На оперативній нараді

02 грудня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів міськради та старостами.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • передача захисної споруди (підвал будівлі графа Скарбека) у власність  Миколаївської міської територіальної громади;
  • встановлення новорічної ялинки у Миколаєві;
  • ліквідація пожежі на сміттєзвалищі;
  • підготовка до проведення Дня св. Миколая у Миколаєві та старостинських округах громади;
  • реалізація проєкту Хресної дороги до каплиці “Писанка”;
  • вирішення проблемних питань жителів гуртожитку (вул.Д.Галицького, 7в м.Миколаїв).

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту