02 грудня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів міськради та старостами.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- передача захисної споруди (підвал будівлі графа Скарбека) у власність Миколаївської міської територіальної громади;
- встановлення новорічної ялинки у Миколаєві;
- ліквідація пожежі на сміттєзвалищі;
- підготовка до проведення Дня св. Миколая у Миколаєві та старостинських округах громади;
- реалізація проєкту Хресної дороги до каплиці “Писанка”;
- вирішення проблемних питань жителів гуртожитку (вул.Д.Галицького, 7в м.Миколаїв).
За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.