25 листопада міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- встановлення новорічної ялинки у Миколаєві;
- функціонування системи оповіщення ;
- підготовка до проведення Дня св. Миколая у Миколаєві та старостинських округах громади;
- реалізація проєкту Хресної дороги до каплиці “Писанка”.
За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.