11 листопада міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів міськради та старостами.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- реалізація Стратегії розвитку;
- запровадження добровільної пожежної охорони у с. Гірське;
- підготовка до святкування Дня святого Миколая;
- сплата земельного податку жителями громади;
- висадка дерев у Миколаєві та старостинських округах громади;
- напрацювання планів заходів на 2025 рік структурними підрозділами та комунальними установами міськради.
На нараді виступив тво начальника 2 відділу Стрийського РТЦК та СП Львівської області Микола Олександрович Андрощук. Головно говорив про мобілізаційні заходи.
За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.