На оперативній нараді

11 листопада міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів міськради та старостами.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • реалізація Стратегії розвитку;
  • запровадження добровільної пожежної охорони у с. Гірське;
  • підготовка до святкування Дня святого Миколая;
  • сплата земельного податку жителями громади;
  • висадка дерев у Миколаєві та старостинських округах громади;
  • напрацювання планів заходів на 2025 рік структурними підрозділами та комунальними установами міськради.

На нараді виступив тво начальника 2 відділу Стрийського РТЦК та СП Львівської області Микола Олександрович Андрощук. Головно говорив про мобілізаційні заходи.

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту