Сьогодні, 30 вересня, заступник міського голови Юрій Шпак провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ Миколаївської міської ради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- формування бюджету на 2025 рік;
- підготовка до опалювального сезону;
- формування планів роботи на наступний рік;
- проведення аудиту у міськраді.
За результатами наради заступник міського голови дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.