На оперативній нараді

Сьогодні, 30 вересня, заступник міського голови Юрій Шпак провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ Миколаївської міської ради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • формування бюджету на 2025 рік;
  • підготовка до опалювального сезону;
  • формування планів роботи на наступний рік;
  • проведення аудиту у міськраді.

За результатами наради заступник міського голови дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту