На оперативній нараді

Сьогодні, 02 вересня, міський голова Андрій Щебель провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ Миколаївської міської ради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, орендарями, власниками мана і земельних ділянок;
  • функціонування найпростіших укритів в Миколаївській громаді;
  • підготовка до опалювального сезону;
  • справи захисту дітей.

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту