Сьогодні, 02 вересня, міський голова Андрій Щебель провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ Миколаївської міської ради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, орендарями, власниками мана і земельних ділянок;
- функціонування найпростіших укритів в Миколаївській громаді;
- підготовка до опалювального сезону;
- справи захисту дітей.
За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.