На оперативній нараді

Сьогодні, 08 липня, секретар Миколаївської міської ради Іван Андрійчик провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • початок освітнього процесу у Миколаївській громаді;
  • облаштування нового міського кладовища;
  • відкриття пункту добровільної пожежної бригади у селі Рудники.

За результатами наради секретар міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту