Сьогодні, 08 липня, секретар Миколаївської міської ради Іван Андрійчик провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- початок освітнього процесу у Миколаївській громаді;
- облаштування нового міського кладовища;
- відкриття пункту добровільної пожежної бригади у селі Рудники.
За результатами наради секретар міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.