На оперативній нараді

26 січня міський голова Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

Під час наради підбито підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено основні завдання на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • участь структурних підрозділів у програмах, що фінансуються з обласного та державного бюджетів;
  • порядок вкористування комунальним майном при організації спортивних і культурних заходів;
  • проходження цифрограми з питань безбар’єрності для публічних службовців.

За підсумками наради міський голова надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів у межах їхніх повноважень.

Перейти до вмісту